Zespół

Ing. Josef Nowak
Head of White Cement Europe
josef.nowak@at.crh.com


Martin Karasek
Technical Marketing & Sales 
Austria | Rumunia
martin.karasek@at.crh.com


Stanislav Belanec
Technical Marketing & Sales
Czechy | Słowacja | Ukraina
stanislav.belanec@sk.crh.com 


Beata Karpati
Technical Marketing & Sales Węgry 
beata.karpati@hu.crh.com


Karolina Rułka
Technical Marketing & Sales
Polska
karolina.rulka@at.crh.com


Sladjana Ruzic
Sales
Chorwacja | Bośnia i Hercegowina | Serbia | Słowenia 
sladjana.ruzic@at.crh.com


Audrius Svencionis
White Sales Agent
Dania | Kraje Bałtyckie 
audrius.svencionis@at.crh.com


Marko Haberhauer
Technical Marketing & Head of TCC
marko.haberhauer@at.crh.com